Stara kunda vyprask na holou

Tak mě trestala máma tak do 8 let často, vařečkou na holou a schválně kolikrát i před mladší sestrou. Ta nedostala nikdy. Ale čert to vem, horší bylo, že k nám často chodila na návštěvy sestřenice, která je o 3 roky starší a já několikrát dostal i před ní. Ona se jen hloupě hihňala, byla celkově důležitá jak. Po zhlédnutí videa spadl na zem. Některá videa jsou věnovány lízání kund Před 2 roky HD21 propichování, bdsm, mama velky zadek, vyprask. Vyprask Studentka: Facky, Výprask, Vyprask, Gay Vyprask.

: Stara kunda vyprask na holou

BDSM NAHE HOLKY FOTO Tam mi ukázal rozbitou kazetu a video. Dyť přece dítě může mít kdejaká dylinadítě může mít klidně úplnej čuráksvinědítě klidně dneska může zlej člověk. Hned se na mě vrhla a že mě seřeže. Beru jakýkoliv trest kromě výprasku ale myslím že určitě dostanu. Tak jsem si šel lehnout s tím, že ráno mu to vše vysvětlím. Byl rozčílený, křičel a nadával.
Stara kunda vyprask na holou 916
Stara kunda vyprask na holou Tetu sem stara kunda vyprask na holou po kunde a šla taky k zemi. Pak jsem ještě 15 minut klečel na prkýnku přičemž mi svlíkl i tričko takže jsem byl prakticky celý nahý a poté jsem si mohl jít lehnout. Dostal jsem dost ran na holou, nevím kolik, alr byla to věčnost, strašně to bolelo, takže jsem začal brečet a pak i křičet, nejhorší ale na tom bylo, že na mě všichni koukali, spoluhráči, ale i holky, co se tam dívaly, protože trénovali taky, je mi 13 let a strašně jsem se pak styděl, když mě pustil, tak jsem viděl, jak se holky smějou, natáhl jsem si kalhoty a utekl domů, doma jsem nic neřekl, protože bych dostal znova a stydím se jít do školy, nevím, co mám dělat. Táta viděl, jak jsem zblednul a řekl, že doufá, že to bude poprvé a taky naposledy, že mě to poučí a přikázal mi, ať si stáhnu kalhoty i slipy, klepaly se mi ruce, dělal jsem to pomalu a zdržoval, velky pera amateri sex neprosil, nemělo to smysl, nechtěl jsem být za zbabělce a řekl si, že to snad nějak vydržím. Od té doby už bylo s hihňáním konec.

Videos

Rákoska a Dominika - to bude výprask!

Stara kunda vyprask na holou -

Přijímám muže i ženy, chlapce i dívky. Domácí prostředí, bez financí. Klasika, škola, lhaní, příchody a td reagovat Ohnula mě přes koleno a vařečkou vyplácela na holej zadek. Od nezneho naplacani az po tvrdy vyprask.

Stara kunda vyprask na holou -

Je teda faktže děti jsou i často hodně zléšikanují slabší ve školei už i ve školce apod. Hned se na mě vrhla a že mě seřeže.

0 comments

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *