Sexy modelky aichmajerová

sexy modelky aichmajerová

AGÁTA HANYCHOVÁ: Sama se bojím! Modelka a misska Agáta Hanychová (23) si na spaní! Pohledná moderátorka a herečka Eva Aichmajerová (30) je sice postavou menší. Sexy, super a rafinované.“ EVA AICHMAJEROVÁ: Nejradši spím úplně Agáty Hanychové, herečky Kristýny Leichtové nebo moderátorky Evy. říjen Kalendář bude uveden na trh v prosinci spolu s Lakronovou módní přehlídkou, kterou bude Eva moderovat a současně by měla zvládnout i roli modelky. "Jeho výrobky se mi moc líbí, jsou nádherné, mám od něho dvoje šaty, jsou to sexy ženské věci a vždy šité na míru. Kůže na kůži je velmi příjemná,". 6. duben Modelka a moderátorka Eva Aichmajerová bude matkou. Tuto šťastnou novinu potvrdila mediím sama Eva s tím, že rodičovství si již delší dobu plánovala. Aichmajerová měla dlouho smůlu na muže, ale teď se na ni pravděpodobně konečně usmálo štěstí, i když začala. sexy modelky aichmajerová

Sexy modelky aichmajerová -

Je pravda, že když se úplně spustím, mám trochu tendenci přibrat, ale ukaž kozy novy rychly prachy to nic, co bych nedokázala při troše úsilí zase shodit. Takže na talíři zeleninu z vlastní zahrádky… Na co z ní jste nejvíce pyšná? Takže bych byla dobrá učitelka do chvíle, než bych jim měla něco přikázat. Naštěstí se s manželem výborně doplňujeme. Už to máte za sebou? Takže když mi pan doktor oznámil, že se musím hlídat, začalo peklo. Ani ne centimetrů… Já jsem nikdy nebyla klasická modelka.

Sexy modelky aichmajerová -

Takže když potřebuju jet do práce, manžel děti krásně zvládne. Nyní je na obrazovkách k vidění především jako moderátorka lifestylových pořadů. AGÁTA HANYCHOVÁ: Sama se bojím! Modelka a misska Agáta Hanychová (23) si na spaní! Pohledná moderátorka a herečka Eva Aichmajerová (30) je sice postavou menší. Sexy, super a rafinované.“ EVA AICHMAJEROVÁ: Nejradši spím úplně Agáty Hanychové, herečky Kristýny Leichtové nebo moderátorky Evy. srpen Agáta Hanychová a Eva Aichmajerová v klipu Zlatokopky. Zdroj: YouTube. Hlavní roli v klipu dostala díky kamarádovi-producentovi česká sexy modelka Agáta Hanychová. Která ovšem jen kamarádka. S ní – představuje ji Eva Decastelo-Aichmajerová – si také v závěru videa vymění intimní políbení. červenec Decastelo, rozená Aichmajerová, pochází z Litoměřic, herečkou, modelkou a moderátorkou se ale stala, až když vyrazila do „velkého světa“. Nejdříve se od 14 let věnovala modelingu a natáčení reklam. Má na kontě pár divadelních a pár filmových rolí. Jako herečka se objevila především v zahraniční.

Videos

Celebrity v soláriu

0 comments

Hinterlasse eine Antwort

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind markiert *